L 250 x 250 x 21 Varmvalset stål Lige benvinkel
Varmvalsningsprocessen giver stålet visse egenskaber, såsom forbedrede mekaniske egenskaber og en skælvet overflade. Efter varmvalseprocessen kan vinkelstålet gennemgå yderligere behandlinger såsom afkøling, opretning og skæring for at opnå de ønskede dimensioner og finish.
| Betegnelse | G | H=B | t | r1 | r2 | Snitareal mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 21 | 79.2 | 250 | 21 | 18 | 9,0 | 101 |
L 250 x 250 x 21 Varmvalset stål Lige benvinkel produkt Introduktion:
| Produktnavn | L 250 x 250 x 21 Varmvalset stål Lige benvinkel |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB osv |
| Type | Lige eller Ulige |
| Størrelse | 20mm*20mm--300mm*300mm eller kundens krav |
| Tykkelse | 2,5 mm--30mm, eller kundens krav |
| Længde | 3m-12m eller tilpasset |
| Overflade | Galvaniseret/rustfrit stål/kulstofstål |
| Teknik | Koldvalset/varmdyppet |
| Stålkvalitet | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3104S, 3104H, 3104S, 3104S 21.310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L eller kundens krav |
| Levering | 5-15 dage |
| Pakke | Tandard Seaway Packing, trækasse kan også leveres |
| MOQ | 1 tons |
| Betalingsbetingelser | 30 procent TT plus 70 procent balance |
| Tolerance | ±1 procent |
| Loading Port | Kina enhver havn |
| Inspektion | Fabriksinspektionscertifikat vil blive udstedt for hver forsendelse. |

Om os:
Uanset om du leder efter en pålidelig stålleverandør, søger skræddersyede løsninger eller udforsker nye muligheder på det globale stålmarked, byder GNEE dig velkommen til at komme i kontakt med os. Lad os sammen forme en stærkere fremtid med stål.
Slå dig sammen med GNEE og oplev den forskel, som over 16 års ekspertise og dedikation kan gøre i din udenrigshandelsrejse med stål.

Holdpræsentation:

Ofte stillede spørgsmål:
Q: Er du en producent?
A: Ja, vi er producenter. Vi har vores egen fabrik og vores eget firma. Jeg tror, vi vil være
mest passende leverandør til dig.
A: Hvert stykke produkter er fremstillet af certificerede værksteder, inspiceret af os stykke for stykke i henhold til national QA/QC-standard. Vi kunne også udstede garantien til kunden for at garantere kvaliteten.
Populære tags: l 250 x 250 x 21 varmvalset stål lige benvinkel, Kina l 250 x 250 x 21 varmvalset stål lige benvinkel producenter, leverandører, fabrik


