L 250 x 250 x 20 Varmvalset stål Lige benvinkel
Varmvalset stål med samme vinkel er en type konstruktionsstålprodukt, der almindeligvis anvendes i byggeri og industrielle applikationer. Det fremstilles gennem en proces kaldet varmvalsning, som involverer opvarmning af en metalstang eller -plade til høje temperaturer og derefter passerer den gennem en række ruller for at forme den til den ønskede tværsnitsprofil.
| Betegnelse | G | H=B | t | r1 | r2 | Snitareal mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 20 | 75,6 | 200 | 20 | 18 | 9,0 | 96,3 |
L 250 x 250 x 20 Varmvalset stål Lige benvinkel produkt Introduktion:
| Produktnavn | L 250 x 250 x 20 Varmvalset stål Lige benvinkel |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB osv |
| Type | Lige eller Ulige |
| Størrelse | 20mm*20mm--300mm*300mm eller kundens krav |
| Tykkelse | 2,5 mm--30mm, eller kundens krav |
| Længde | 3m-12m eller tilpasset |
| Overflade | Galvaniseret/rustfrit stål/kulstofstål |
| Teknik | Koldvalset/varmdyppet |
| Stålkvalitet | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3104S, 3104H, 3104S, 3104S 21.310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L eller kundens krav |
| Levering | 5-15 dage |
| Pakke | Tandard Seaway Packing, trækasse kan også leveres |
| MOQ | 1 tons |
| Betalingsbetingelser | 30 procent TT plus 70 procent balance |
| Tolerance | ±1 procent |
| Loading Port | Kina enhver havn |
| Inspektion | Fabriksinspektionscertifikat vil blive udstedt for hver forsendelse. |

Om os:
Hos GNEE er vores kunder kernen i alt, hvad vi gør. Vi tror på at skabe varige partnerskaber ved at forstå vores kunders unikke krav og skræddersy vores løsninger til deres specifikke behov. Vores dedikerede kontoadministratorer yder personlig assistance, der sikrer, at enhver transaktion er gnidningsfri og problemfri.

Holdpræsentation:

Ofte stillede spørgsmål:
Q: Er du en producent?
A: Ja, vi er producenter. Vi har vores egen fabrik og vores eget firma. Jeg tror, vi vil være
mest passende leverandør til dig.
A: Ja, vi kunne levere de gratis prøver på betingelse af, at de er tilgængelige på lager, dog bæres transportgebyret af køber.
Populære tags: l 250 x 250 x 20 varmvalset stål lige benvinkel, Kina l 250 x 250 x 20 varmvalset stål lige benvinkel producenter, leverandører, fabrik


