3 tommer C -kanalstål
3 "C-kanalstål er en speciel stålramme, der bruges i konstruktion eller teknik. Fordi dens langsgående stråle er 3 meter høj, og sektionen er i en tydelig" C "-form, kaldes den ofte" 3- fod C-formet kanal ". C Den formede kanal er sammensat af to parallelle transverse flanges, der er forbundet med et vredikalt ribben i midten.
3 tommer C Channel Steel Product Introduktion:
| Standard | ASTM, AISI, SUS, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Grad | 201 202 304 306 316 L Q235 Q245B DX51D |
| Højde | 50-400 mm eller som dine krav |
| Bredde | 37-102 mm eller som dine krav |
| Tykkelse | 4. 5-12. 5mm eller som dine krav |
| Produktnavn | 3 tommer C -kanalstål |
| Pakningsdetaljer | Standard Seaworthy Package (Træboksepakke, PVC -pakke, og anden pakke) |
| Betaling | 30% depositum med T/T før produktion og balance før levering eller mod B/L -kopi. |
Fordel |
1.alaways har på lager 2. leverer den gratis prøve til din test 3. Høj kvalitet, mængde er med præferencebehandling 4. Vi kan skære ethvert stål i alle former 5. stærk evne til at levere 6. Famous Steel Company i Kina og i udlandet. 7. Branded stål 8. Reliabel kvalitet og service |
Udenlandske kunder besøger forretningsfører for at modtage:

Hvorfor vælge os:
Gnee (Tianjin) Multinational Trade Co., Ltd. er beliggende i Anyang City, Henan -provinsen. Det er et professionelt stålsalgsselskab, der integrerer indenlandske handel og udenrigshandel.
Virksomheden har langsigtede og tætte handelsforhold med velkendte indenlandske stålfirmaer som Shandong Iron and Steel, Tangshan Iron and Steel, Handan Iron and Steel, Jinxi Iron and Steel. I årenes løb har vores firma vundet vores kunders tillid med produkter af høj kvalitet, førsteklasses service og ultra-lave priser. Så populære, at vores produkter sælges over hele landet!

FAQ:
Q1: Kan jeg få prøver før ordre?
A: Ja, selvfølgelig. Normalt er vores prøver gratis, vi kan producere efter dine prøver eller tekniske tegninger.
Spørgsmål 2: Kan jeg gå til din fabrik for at besøge?
A: Selvfølgelig byder vi kunder fra hele verden velkommen til at besøge vores fabrik.
Q3: Hvilke produktoplysninger skal jeg give?
A: Du skal tilvejebringe karakter, længde, bredde, diameter, tykkelse, belægning og antallet af tons, du har brug for at købe.
Populære tags: A514 A710 C Channel Steel, Kina A514 A710 C -kanalstålproducenter, leverandører, fabrik




