L 90 x 90 x 9 Varmvalset stål Lige benvinkel
Varmvalset stål med samme vinkel fås i forskellige størrelser, tykkelser og længder, hvilket gør det muligt at tilpasse det til en lang række konstruktions- og ingeniørbehov. Varmvalsningsprocessen giver stålet visse mekaniske egenskaber, såsom øget styrke og forbedret duktilitet, hvilket gør det velegnet til bærende og strukturelle applikationer.
| Betegnelse | G | H=B | t | r1 | r2 | Snitareal mm²x10m² |
| L 90 x 90 x 9 | 12,2 | 90 | 9 | 11 | 5,5 | 15,5 |
L 90 x 90 x 9 Varmvalset stål Lige benvinkel produkt Introduktion:
| Produktnavn | L 90 x 90 x 9 Varmvalset stål Lige benvinkel |
| Standard | ASTM AISI JIS DNS GB osv |
| Type | Lige eller Ulige |
| Størrelse | 20mm*20mm--300mm*300mm eller kundens krav |
| Tykkelse | 2,5 mm--30mm, eller kundens krav |
| Længde | 3m-12m eller tilpasset |
| Overflade | Galvaniseret/rustfrit stål/kulstofstål |
| Teknik | Koldvalset/varmdyppet |
| Stålkvalitet | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440,Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3104S, 3104H, 3104S, 3104S 21.310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L eller kundens krav |
| Levering | 5-15 dage |
| Pakke | Tandard Seaway Packing, trækasse kan også leveres |
| MOQ | 1 tons |
| Betalingsbetingelser | 30 procent TT plus 70 procent balance |
| Tolerance | ±1 procent |
| Loading Port | Kina enhver havn |
| Inspektion | Fabriksinspektionscertifikat vil blive udstedt for hver forsendelse. |

Om os:
Med 16 års dedikeret erfaring inden for ståludenrigshandel besidder vores team af eksperter et uovertruffent niveau af branchekendskab og markedsindsigt. Denne ekspertise gør os i stand til at skaffe, levere og distribuere en bred vifte af stålprodukter, herunder men ikke begrænset til plader, spoler, plader, rør og mere. Fra standardspecifikationer til specialiserede legeringer, GNEE er din one-stop destination for alle dine stålkrav.

Kundebesøg:

Ofte stillede spørgsmål:
Q: Hvorfor vælge os?
Q: Kan vi besøge din fabrik?
A: Hjerteligt velkommen. Når vi har din tidsplan, arrangerer vi det professionelle salgsteam til at følge op på din sag.
Q2: Ja, selvfølgelig. Normalt er vores prøver gratis. vi kan producere efter dine prøver eller tekniske tegninger. Vi kan bygge forme og inventar.
Populære tags: l 90 x 90 x 9 varmvalset stål lige benvinkel, Kina l 90 x 90 x 9 varmvalset stål lige benvinkel producenter, leverandører, fabrik


