L 130 x 130 x 10 Varmvalset stål Lige benvinkel
Varmvalset stål med samme vinkel er meget udbredt i strukturelle applikationer på grund af dets styrke, alsidighed og omkostningseffektivitet. Det kan bruges til at konstruere rammer, understøtninger, afstivninger og andre bærende komponenter i bygninger, broer, tårne og forskellige strukturer. Det bruges også i fremstillingen til at skabe dele til maskiner, udstyr og køretøjer.
| Betegnelse | G | H=B | t | r1 | r2 | Snitareal mm²x10m² |
| L 130 x 130 x 10 | 19,8 | 130 | 10 | 14 | 7,0 | 25,2 |
L 130 x 130 x 10 Varmvalset stål Lige benvinkel produkt Introduktion:
| Produktnavn | L 130 x 130 x 10 Varmvalset stål Lige benvinkel |
| Norm | ASTM AISI JIS DNS GB osv |
| Slags | Lige eller Ulige |
| Størrelse | 20mm*20mm--300mm*300mm eller kundens krav |
| Tykkelse | 2,5 mm--30mm, eller kundens krav |
| Længde | 3m-12m eller tilpasset |
| Overflade | Galvaniseret/rustfrit stål/kulstofstål |
| Teknik | Koldvalset/varmdyppet |
| Stålkvalitet | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400. 21.310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L eller kundens krav |
| Levering | 5-15 dage |
| Pakke | Tandard Seaway Packing, trækasse kan også leveres |
| MOQ | 1 tons |
| Betalingsbetingelser | 30 procent TT plus 70 procent balance |
| Tolerance | ±1 procent |
| Indlæser port | Kina enhver havn |
| Inspektion | Fabriksinspektionscertifikat vil blive udstedt for hver forsendelse. |

Om os:
Med over halvandet årtiers erfaring kan GNEE prale af et uovertruffent niveau af ekspertise inden for stålsourcing, distribution og logistik. Vores erfarne fagfolk har en omfattende forståelse af forskellige stålkvaliteter, applikationer og specifikationer, hvilket sikrer, at vores kunder får skræddersyede løsninger, der opfylder deres specifikke krav.

Holdpræsentation:

Ofte stillede spørgsmål:
Q: Hvorfor vælge os?
A: Generelt er det 7 dage, hvis vi har de nøjagtige varer på vores lager. Hvis ikke, vil det tage omkring 15-20 dage at gøre varer klar til
levering.
Populære tags: l 130 x 130 x 10 varmvalset stål lige benvinkel, Kina l 130 x 130 x 10 varmvalset stål lige benvinkel producenter, leverandører, fabrik


